Kiirlaenud Internetist kohe kätte

kiirlaenud

Kiirlaenud on väiksemas summas, lühiajalised ja tagatiseta laenud, mida saab taotleda internetist. Nende peamine eesmärk on tarbimisvajaduste katmine. Kiirlaenud on kiire ja mugav lahendus, kuna neid saab kätte tundide jooksul, isegi mõne minutiga. Laenusummad jäävad üldjuhul vahemikku 50€ kuni 10 000€.

Kuigi kiirlaenud on mugav viis rahaliste vajaduste kiireks rahuldamiseks, tõstatub küsimus, kuidas on võimalik laenu saada isikutele, kellel on juba olemasolevad makseraskused või isegi kehtiv maksehäire. Selles kontekstis on oluline teadvustada, et mõned laenuandjad võivad pakkuda eritingimustega laenutooteid, mis on mõeldud isikutele, kes on silmitsi maksehäirete probleemiga. Selliste toodete puhul võib olla tegemist kõrgemate intressimäärade ja rangemate tagasimakse nõuetega. Seetõttu on enne laen kehtiva maksehäirega taotlemist oluline kaaluda kõiki riske ja kaaluda alternatiivseid rahastamisvõimalusi, et mitte süvendada finantsraskusi.

 • Kiirlaenud internetist pakuvad kiiret finantsabi
 • Taotlemine ja laenu saamine toimub kiiresti online
 • Laenutingimused ja intressimäärad võivad erineda erinevate laenuandjate vahel
 • Tutvuge hoolikalt tingimustega enne laenu taotlemist
 • Võrrelge erinevaid kiirlaenuandjaid, et leida endale sobivaim variant

Kiirlaenu taotlemine ja tingimused

Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja mugav protsess, mis toimub internetis laenuandja kodulehel. Soovitud laenusumma ja tagasimakseperioodi saab valida vastavalt oma vajadustele ning taotluse täitmisega saab tavaliselt hakkama vaid mõne minutiga. Enne taotluse esitamist on oluline tutvuda laenuandja kehtestatud tingimustega ning veenduda, et täidate kõik nõutud kriteeriumid.

Kiirlaenu taotlemiseks peab taotleja olema vähemalt 18-aastane ja omama elamisluba Eestis. Mõned laenuandjad võivad seada ka lisatingimusi, näiteks nõuda kindlat sissetulekut või maksehäirete puudumist. Lisaks tuleb laenu taotlemisel tõendada oma isikut ning seda saab teha ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Laenusumma, tagasimaksetähtajad ja intressimäärad võivad erineda erinevate laenuandjate vahel. Mõned laenuandjad pakuvad suuremaid laenusummasid pikema tagasimakseperioodiga, samas kui teised keskenduvad pigem väiksematele kiirlaenudele lühemate tagasimakseperioodidega. Oluline on hoolikalt uurida erinevaid pakkumisi ning valida endale sobivaim laenupakkumine.

Kiirlaenu taotlemine ja tingimused:

Laenuandja Laenusumma Tagasimakseperiood Intressimäär
Bondora 100€ – 10 000€ 1 kuu – 5 aastat alates 8,99%
Credit24 50€ – 10 000€ 6 kuud – 3 aastat alates 20%
Raha24 100€ – 5000€ 1 kuu – 5 aastat alates 8,5% (esimene laen), alates 2,9% (korduvalt laenates)

Laenuandjate võrdlemine aitab leida enda jaoks parima kiirlaenu. Oluline on uurida erinevaid pakkumisi ning võrrelda laenusummade, tagasimakseperioodide ja intressimäärade suurust. Samuti tuleks tähelepanu pöörata ka laenuandja mainele ja klientide tagasisidele, et teha informeeritud otsus.

Kiirlaenuandjate võrdlus

Eestis on mitmeid kiirlaenuandjaid, kelle pakkumised võib võrrelda. Alljärgnev tabel annab ülevaate mõnede tuntumate kiirlaenuandjate olulisematest tingimustest ja omadustest:

Laenuandja Laenusummad Tagasimakseperiood Intressimäär
Bondora 100€ kuni 10 000€ 1 kuu kuni 5 aastat alates 8,99%
Credit24 50€ kuni 10 000€ 6 kuud kuni 3 aastat alates 20%
Raha24 100€ kuni 5000€ 1 kuu kuni 3 aastat alates 8,5% (esimene laen), alates 2,9% (korduvad laenud)
Monefit 50€ kuni 3000€ 1 kuu kuni 3 aastat alates 30%
Laen.ee 200€ kuni 1000€ 1 kuu kuni 5 aastat alates 40%
Smsraha 200€ kuni 15000€ 1 kuu kuni 6 aastat alates 32,25%

Nagu tabelist näha, varieeruvad laenusummad, tagasimakseperioodid ja intressimäärad erinevate laenuandjate vahel. Enne otsuse tegemist on oluline hoolikalt uurida ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida enda jaoks parim kiirlaenuandja.

Kiirlaenuandjate võrdlus

 • Bondora pakub soodsat kiirlaenu alates 100€ summades, intressimääraga alates 8,99%. Sobib suuremate kulutuste katmiseks.
 • Credit24 kiirlaen on kättesaadav 15 minuti jooksul, tagasimakseperioodiga 6 kuud kuni 3 aastat ning intressimääraga alates 20%. Ei küsi kõrvaltasusid.
 • Raha24 kiirlaen on madala intressimääraga, alates 8,5% esimese laenu puhul ja alates 2,9% korduvate laenude puhul. Võimaldab laenata 100€ kuni 5000€.
 • Monefit pakub kiiret laenulahendust alates 50€ summades, tagasimakseperioodiga 1 kuu kuni 3 aastat ning intressimääraga alates 30%.
 • Laen.ee pakub soodsat krediidikontot, kus saab laenu võtta 200€ kuni 1000€ ning intressimäär on alates 40%.
 • Smsraha kiirlaen on kiire ja mugav, saades laenu kodust lahkumata. Laenusumma võib olla kuni 15000€ ja intressimäär alates 32,25%.

“Oluline on hoolikalt tutvuda laenutingimustega ning valida endale kõige sobivam kiirlaenuandja.” – Finantsekspert

Kiirlaenud internetist on hea võimalus saada lühiajalist rahalist abi kiiresti ja lihtsalt. Erinevate kiirlaenuandjate pakkumised võivad aga erineda, seega on oluline teha hoolikas võrdlus ja valida endale sobivaim lahendus.

Bondora kiirlaen

Bondora pakub üht soodsaimat kiirlaenu Eestis, mis on saadaval interneti kaudu. Laenusumma alates 100€ võib olla kasulik suuremate kulutuste katmiseks. Laenutaotlusele vastatakse tavaliselt 1 minuti jooksul ning laen on kättesaadav otsekohe, ka nädalavahetustel. Bondora intressimäär on alates 8,99%, mis teeb sellest ühe soodsama kiirlaenuandja Eestis.

Bondora kiirlaenu taotlemine on kiire ja lihtne. Tuleb täita veebipõhine taotlus ja esitada vajalikud isiklikud andmed. Bondora ei küsi lisatasusid ega kõrvaltasusid, mistõttu on kulud selged ja läbipaistvad. Tagasimakseperioodi saab kohandada vastavalt enda sissetulekule ja eelistustele. Bondora pakub ka võimalust ennetähtaegselt laen tagasi maksta ilma lisatasudeta.

Bondora on usaldusväärne kiirlaenuandja, kes pakub paindlikku laenulahendust. Kiire taotlusprotsess, madal intressimäär ja võimalus laen tagasi maksta enne tähtaega ilma lisatasudeta muudavad Bondora kiirlaenuks heaks valikuks neile, kes vajavad kiiresti rahalist tuge.

Bondora kiirlaen – peamised eelised

 • Madal intressimäär alates 8,99%
 • Kiire vastus laenutaotlusele, laen on kättesaadav otsekohe
 • Lihtne ja läbipaistev taotlusprotsess
 • Võimalus ennetähtaegselt laen tagasi maksta ilma lisatasudeta
Kiirlaenupakkuja Minimaalne laenusumma Intressimäär Tagasimakseperiood
Bondora 100€ Alates 8,99% Vastavalt sissetulekule
Credit24 50€ Alates 20% 6-36 kuud
Raha24 100€ Alates 2,9% Vastavalt sissetulekule
Monefit 50€ Alates 30% Vastavalt sissetulekule
Laen.ee 200€ Alates 40% Vastavalt sissetulekule
Smsraha 200€ Alates 32,25% 1-72 kuud

Kiirlaenuandjate võrdlus

Erinevate kiirlaenuandjate võrdlemine on oluline, et leida endale sobivaim lahendus lühiajaliseks finantsabi saamiseks. Üks populaarne kiirlaenuandja Eestis on Credit24. Credit24 pakub kiirlaenu, mis on klientidele kättesaadav vaid 15 minutiga. Laenusummad võivad ulatuda 50 eurost kuni 10 000 euroni ning tagasimakseperiood varieerub 6 kuni 36 kuu vahel.

Üks Credit24 kiirlaenu eeliseid on soodne intressimäär, mis algab 20%. Lisaks sellele ei võta Credit24 kõrvaltasusid ega lisatasusid ning laen saab tagastada ilma lisakuludeta. Credit24 kiirlaenu saab taotleda lihtsalt interneti kaudu ning laenuotsus tehakse kiiresti.

“Credit24 kiirlaen on hea võimalus saada lühiajalist rahalist abi kiirelt ja mugavalt. Laen on klientidele kättesaadav vaid 15 minutiga ning tagasimaksmine on paindlik. Soovitan Credit24 kiirlaenu neile, kes vajavad kiiret rahalist tuge.” – Eesti kiirlaenu klient

Teiste populaarsete kiirlaenuandjate hulka kuuluvad Bondora, Raha24, Bigbank ja Inbank. Iga laenuandja pakub erinevaid laenusummasid, intressimäärasid ja tagasimakseperioode. Seetõttu on oluline hoolikalt uurida ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida enda jaoks parim kiirlaenuandja.

Raha24 kiirlaen

Raha24 pakub kiirlaenu, mis on üks võimalus lühiajaliseks rahaliseks abiks. Raha24 intressimäär sõltub eelmisest laenust, olles esimest korda laenates alates 8,5% ja korduvalt laenates alates 2,9%. Laenu tagasimakseperiood ja laenusumma on paindlikud, võimaldades valida vastavalt oma vajadustele. Laenusummad jäävad vahemikku 100€ kuni 5000€ ning tagasimakseperiood võib olla kuni 36 kuud.

Raha24 küsib lepingutasu, mis on 3,5-5% laenusummast. See tasu tuleb arvestada laenu taotlemisel. Laenuraha saab kätte umbes 15 minutiga, mistõttu on see kiire võimalus ootamatute kulutuste katmiseks. Raha24 kiirlaen on suurepärane valik neile, kes vajavad madala intressiga laenu ja soovivad lihtsat ja kiiret laenuprotsessi.

“Raha24 pakub kiirlaenu, mis on üks võimalus lühiajaliseks rahaliseks abiks.”

Raha24 laenu tingimused:

 • Laenusumma: 100€ – 5000€
 • Tagasimakseperiood: Kuni 36 kuud
 • Intressimäär: Esimene kord alates 8,5%, korduvalt alates 2,9%
 • Lepingutasu: 3,5-5% laenusummast
 • Kättesaamine: Umbes 15 minutit
Laenusumma (€) Intressimäär (%) Tagasimakseperiood (kuudes)
100-500 8,5-15 1-3
501-1000 7,9-14,9 3-6
1001-3000 7,9-14,9 3-12
3001-5000 7,9-14,9 6-36

Raha24 laenu võtmine on lihtne ja mugav. Laenu taotlemine toimub internetis ning vastus laenuotsusele saab tavaliselt kiiresti. Oluline on tutvuda laenutingimustega ning veenduda, et laen sobib enda finantsolukorraga. Vastutustundliku laenamise põhimõtteid järgides saab Raha24 kiirlaenust madala intressiga laenu, mis aitab lühiajalistele rahalistele vajadustele kiirelt ja mugavalt lahenduse leida.

Monefit kiirlaen

Monefit pakub kiirlaenu, mis on üks kiiremaid laenutooteid turul. Kiirlaenu saab taotleda internetis või telefoni teel ning taotlemise protsess on kiire ja lihtne. Laenu saab kätte vaid 15 minutiga, mis teeb Monefitist ideaalse valiku neile, kes vajavad rahalist abi väga kiiresti.

Monefit kiirlaenu saab taotleda alates 50€ summades ning laenusummad ulatuvad kuni 3000€. Laenuperiood ja tagasimaksevõimalused on paindlikud, võimaldades valida endale sobiva tagasimakseperioodi. Intressimäär algab alates 30%, mis on konkurentsivõimeline võrreldes teiste kiirlaenuandjatega. Monefit ei sea kõrgeid nõudeid laenu taotlejale, mistõttu on laenu saamine kiire ja lihtne ilma suurte takistusteta.

“Monefit kiirlaen võimaldab mul saada rahalist abi kiiresti ja mugavalt. Taotlemise protsess on lihtne ning laen on sageli juba mõne minutiga minu pangakontol. Mulle meeldib Monefit, sest nad on usaldusväärsed ja pakuvad kiirlaenu ilma tarbetute küsimusteta. Soovitan Monefiti kõigile, kes vajavad kiiret finantsabi.”

– Monefit kiirlaenu klient

Olenemata sellest, kas vajate raha ootamatute kulutuste katmiseks või soovite teha planeeritud ostu, võib Monefit kiirlaen olla suurepärane lahendus. Oluline on meeles pidada, et kiirlaen on lühiajaline finantstoode ning seda tuleb tagastada õigeaegselt, et vältida võimalikke makseraskusi. Enne laenu võtmist soovitan tutvuda hoolikalt laenutingimustega ja veenduda, et olete teadlik kõigist laenuga seotud kuludest.

Eesmärgid ja eelised:

 • Kiire ja mugav taotlemisprotsess
 • Laenud saadaval 15 minutiga
 • Paindlikud tagasimakseperioodid ja intressimäärad
 • Kõrgete nõuete puudumine laenu saamiseks

Laenusummad ja intressimäärad:

Laenusumma Intressimäär
50€ – 3000€ Alates 30%

Laen.ee krediidikonto

Laen.ee pakub paindlikku krediidikontot, mis võimaldab mugavalt raha kasutada vastavalt vajadusele. Krediidikonto avamine on kiire ja lihtne ning see annab võimaluse saada laenu väiksemas summas, vahemikus 200€ kuni 1000€. Krediidikonto kasutamine võimaldab teil endale soetada vajalikke esemeid või teha ootamatuid väljaminekuid ilma suurema vaevata.

Laenude tagasimaksete osas pakub Laen.ee erinevaid võimalusi. Tagasimakse periood võib olla kuni 60 päeva ja intressimäär algab 40%. Krediidikonto avamiseks tuleb täita lihtne avaldus ning esitada vajalikud dokumendid. Laen.ee tagab kiire ja diskreetse laenuprotsessi ning raha jõuab teie kontole kiiresti.

“Laen.ee krediidikonto on suurepärane valik neile, kes vajavad ajutist finantsabi ja soovivad paindlikku tagasimaksevõimalust. Krediidikonto abil saate alati olla kindel, et teil on vajaminev rahasumma käepärast, kui seda vajate. Samuti on teil võimalus kasutada laenusummat vastavalt oma vajadustele ning tagasimaksete tegemine on lihtne ja mugav.”

Laen.ee pakub mitmeid erinevaid laenutüüpe, sealhulgas tarbimislaene ja kiirlaene. Laen.ee krediidikonto võimaldab hõlpsat juurdepääsu laenule ning sobib suurepäraselt neile, kes soovivad krediidilimiiti, mida saab kasutada vastavalt vajadusele. Oluline on meeles pidada, et iga laenusumma ja laenuperioodi kohta kehtivad erinevad tingimused ning tuleb hoolikalt tutvuda laenulepinguga enne selle allkirjastamist.

Laen.ee krediidikonto tingimused:

 • Laenusumma: 200€ kuni 1000€
 • Tagasimakseperiood: kuni 60 päeva
 • Intressimäär: alates 40%
Laenusumma Tagasimakseperiood Intressimäär
200€ 15 päeva 40%
500€ 30 päeva 45%
1000€ 60 päeva 50%

Smsraha kiirlaen

Smsraha on kiire ja mugav võimalus saada kiirlaenu, ilma kodust lahkumata. Smsraha pakub laenamist summas 200€ kuni 15000€ ning tagasimakseperioodi 1 kuni 72 kuud. Laenutaotluse esitamine on lihtne – tuleb saata SMS-sõnum soovitud laenusummaga ning vastuse saabub mõne hetkega. Laenuraha edastatakse samuti SMS-sõnumi teel, mis tähendab, et ei ole vaja külastada füüsilist kontorit või oodata pangamaksete kinnitusi. See teeb Smsraha kiirlaenu eriti mugavaks ja kiireks.

“Smsraha kiirlaen on suurepärane võimalus neile, kes vajavad hädasti rahalist tuge, kuid ei soovi aega raisata panga külastamiseks või taotlusprotsessi paberimajandusega. Sms-sõnumi teel laenamise abil saate kiiresti kätte vajaliku summa ning saate kohe oma rahalised mured lahendada.”

Intressimäär Smsraha kiirlaenul sõltub laenusummast ja tagasimakseperioodist ning algab 32,25%-st. See on konkurentsivõimeline intressimäär võrreldes teiste kiirlaenuandjatega. Smsraha ei nõua laenu taotlejalt kõrgeid nõudeid, mis tähendab, et laenu saamine on lihtne ja kiire. Kuid on oluline meeles pidada, et kiirlaenude võtmine nõuab vastutustundlikku käitumist ning laen tuleb tagasi maksta õigeaegselt, et vältida kõrgeid trahve või makseraskusi.

Kiirlaenud Smsraha plussid ja miinused

 • Plussid:
  • Mugav ja kiire laenutaotlusprotsess, mis toimub SMS-sõnumi teel
  • Võimalus saada laen kodust lahkumata
  • Laenusummad kuni 15000€, mis võib aidata suuremate rahaliste vajaduste korral
  • Konkurentsivõimeline intressimäär võrreldes teiste kiirlaenuandjatega
 • Miinused:
  • Laenusumma ja tagasimakseperiood sõltuvad laenuandja poolt kehtestatud tingimustest
  • Kiirlaenu võtmine nõuab vastutustundlikku käitumist ning õigeaegset tagasimaksmist
  • Laenu taotlemisel tuleb olla tähelepanelik ja tutvuda kõigi tingimustega

Smsraha kiirlaen on hea valik neile, kes vajavad kiiret ja hõlpsat rahalist abi. Kiire ja mugav laenutaotlusprotsess, konkurentsivõimeline intressimäär ning võimalus saada laen kodust lahkumata teevad Smsraha kiirlaenust atraktiivse valiku erinevate rahalistesse olukordadesse. Oluline on aga meeles pidada, et kiirlaenude võtmine nõuab vastutustundlikku käitumist ning laen tuleb tagasi maksta õigeaegselt, et vältida trahve või makseraskusi.

Laenusumma Tagasimakseperiood Intressimäär
200€ – 15000€ 1 – 72 kuud Alates 32,25%

Kiirlaenud internetist on hea võimalus saada lühiajalist rahalist abi kiiresti ja lihtsalt. Erinevad kiirlaenuandjad pakuvad erinevaid summasid, intressimäärasid ja tagasimakseperioode.

Oluline on hoolikalt tutvuda laenutingimustega ning valida endale kõige sobivam kiirlaenuandja. Kiirlaenu võtmisel tuleb olla vastutustundlik ning tagastada laen õigeaegselt, et vältida makseraskusi ja võimalikke trahve.

Seega, kiirlaenud on mugav ja lihtne viis lühiajaliste rahaliste vajaduste rahuldamiseks. Tutvuge erinevate kiirlaenuandjate pakkumistega ning valige endale sobivaim. Olge vastutustundlik laenuvõtja ja tagastage laen õigeaegselt.

KKK

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on väiksemas summas, lühiajaline ja tagatiseta laen, mida saab taotleda internetist. Kiirlaenude peamine eesmärk on tarbimisvajaduste katmine. Laenusummad jäävad üldjuhul vahemikku 50€ kuni 10 000€.

Kuidas saab kiirlaenu taotleda?

Kiirlaenu taotlemine toimub internetis laenuandja kodulehel. Taotleja peab olema vähemalt 18-aastane ning elama alaliselt Eestis. Laenusumma, tagasimakseperiood ja intressimäär sõltuvad laenuandjast ja taotleja sissetulekust. Laenu taotlemiseks tuleb üldjuhul oma isikut tõendada ID-kaardi või mobiil-ID abil.

Milliseid kiirlaenuandjaid Eestis on?

Eestis on mitmeid kiirlaenuandjaid, kelle pakkumised võib võrrelda. Mõned tuntumad kiirlaenuandjad on Bondora, Credit24, Raha24, Bigbank ja Inbank. Iga laenuandja pakub erinevaid summasid, intressimäärasid ja tagasimakseperioode. Oluline on hoolikalt uurida ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida enda jaoks parim kiirlaenuandja.

Milline on Bondora kiirlaen?

Bondora pakub soodsat kiirlaenu, mida saab taotleda interneti teel. Laenutaotlusele saab tavaliselt vastuse 1 minuti jooksul ja laen on kättesaadav otsekohe, isegi nädalavahetustel. Intressimäär on alates 8,99%, mis teeb Bondorast ühe soodsama kiirlaenuandja Eestis. Bondora laenu minimaalne summa on 100€, seega sobib see eelkõige suuremate kulutuste katmiseks.

Milline on Credit24 kiirlaen?

Credit24 pakub kiirlaenu, mida saab kätte 15 minuti jooksul. Laenu summa võib olla vahemikus 50€ kuni 10 000€ ning tagasimakseperiood 6 kuni 36 kuud. Credit24 intressimäär on alates 20%, mis teeb sellest ühe soodsama kiirlaenuandja Eestis. Lisaks ei küsi Credit24 kõrvaltasusid ega lisatasusid, ning laenu saab ka lisakuludeta tagasi maksta.

Milline on Raha24 kiirlaen?

Raha24 pakub kiirlaenu, mille intressimäär sõltub eelmisest laenust. Esimest korda Raha24-st laenates on intress alates 8,5%, korduvalt laenates aga alates 2,9%. Raha24 küsib lepingutasu, mille suurus on 3,5-5% laenusummast. Raha24 laenu saab kätte umbes 15 minutiga ja laenusummad jäävad vahemikku 100€ kuni 5000€.

Milline on Monefit kiirlaen?

Monefit pakub kiirlaenu alates 50€ summades. Laenu saab taotleda internetist või telefoni teel ning laenud on saadaval summas kuni 3000€. Monefit kiirlaenu saab kätte 15 minutiga ning intressimäär on alates 30%. Monefit ei sea kõrgeid nõudeid laenu taotlejale, mistõttu on laenu saamine kiire ja lihtne.

Milline on Laen.ee krediidikonto?

Laen.ee pakub krediidikontot, kus saab laenu võtta summas 200€ kuni 1000€. Krediidikonto võimaldab paindlikumalt raha kasutada ning intressimäär on alates 40%. Laen.ee pakub ka teisi laenutüüpe, nagu tarbimislaen ja kiirlaen, mida saab taotleda internetist või telefoni teel.

Milline on Smsraha kiirlaen?

Smsraha pakub kiirlaenu, mis saadakse kodust lahkumata. Laenu summa on vahemikus 200€ kuni 15000€ ning tagasimakseperiood 1 kuni 72 kuud. Intressimäär sõltub laenusummast ja tagasimakseperioodist ning on alates 32,25%. Smsraha laenu saab taotleda SMS-sõnumi teel ning laen kantakse üle samuti SMS-sõnumi teel.

Kiirlaenud on väiksemas summas, lühiajalised ja tagatiseta laenud, mida saab taotleda internetist. Nende peamine eesmärk on tarbimisvajaduste katmine. Kiirlaenud on kiire ja mugav lahendus, kuna neid saab kätte tundide jooksul, isegi mõne minutiga. Laenusummad jäävad üldjuhul vahemikku 50€ kuni 10 000€. Kuigi kiirlaenud on mugav viis rahaliste vajaduste kiireks rahuldamiseks, tõstatub küsimus, kuidas on võimalik…