Refinantseerimislaen on tasuv viis säästa raha oma laenude refinantseerimise kaudu

refinantseerimislaen

Refinantseerimislaen on teenus, mis võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks suureks laenuks. See aitab säästa raha, vähendades igakuiseid laenumakseid ja intressikulusid. Refinantseerimine on mugav viis hoida oma laenud organiseeritumana ning maksta vaid ühele laenuandjale ühe kuumakse. Seda teenust pakuvad mitmed Eesti laenufirmad, kuid enne refinantseerimislaenu võtmist tuleb tutvuda tingimustega ja hinnata, kas see on sobiv lahendus.

Finantsmaailmas on laenud alati oluline teema, millest mõistmine aitab inimestel teha teadlikke otsuseid oma rahaasjade korraldamisel. Olgu selleks siis kodulaenu võtmine, auto finantseerimine või õppelaenu kasutamine haridustee jätkamiseks, laenude tundmine ja nende oskuslik kasutamine võib märkimisväärselt mõjutada isiku finantsstabiilsust. Refinantseerimislaen pakub siin üht võimalust oma finantskohustuste ümberkorraldamiseks, pakkudes paindlikkust ja potentsiaalselt säästu. Seetõttu on oluline arvestada erinevate laenude tingimusi ja võimalusi, et leida endale kõige sobivam lahendus.

Peamised mõtted:

 • Refinantseerimislaen võimaldab klientidel ühendada oma erinevad laenud üheks suureks laenuks.
 • Seda teenust pakuvad mitmed Eesti laenufirmad.
 • Refinantseerimine aitab säästa raha, vähendades igakuiseid laenumakseid ja intressikulusid.
 • Enne refinantseerimislaenu võtmist tuleb tutvuda tingimustega ja hinnata, kas see on sobiv lahendus.

Mis on refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaene on toodud turule just selleks, et aidata inimestel kergemini oma rahalisi kohustusi hallata. Laenude refinantseerimine tähendab mitme erineva laenu ühendamist üheks suureks laenuks. See võimaldab klientidel vähendada oma igakuiseid laenumakseid ning intressikulusid. Refinantseerimislaen on mugav viis hoida oma laenud organiseeritumana ning maksta vaid ühele laenuandjale ühe kuumakse.

Laenude refinantseerimine on eriti kasulik juhul, kui sul on mitu laenu erinevatelt laenuandjatelt. See võib olla väga aeganõudev ja segane paljude erinevate laenumaksete maksmine. Refinantseerimislaenu abil saad ühendada kõik oma laenud üheks, mis teeb sinu elu palju lihtsamaks. Lisaks säästad raha, sest intressimäärad on refinantseerimislaenu puhul sageli madalamad kui varasemate laenude puhul.

Refinantseerimislaen aitab sul hallata oma finantskohustusi lihtsamalt, vähendada laenumakseid ning säästa raha intressikulude arvelt.

Miks refinantseerimislaen on kasulik?

Refinantseerimislaen on kasulik mitmel põhjusel. Esiteks, see aitab sul kombineerida erinevaid laene üheks suureks laenuks, mis võimaldab sul säästa raha igakuiste laenumaksete ja intressikulude arvelt. Teiseks, see teeb sinu finantsasjad organiseeritumaks, kuna sul on vaja maksta vaid ühele laenuandjale. Kolmandaks, refinantseerimislaenu pakkujad võivad sageli pakkuda soodsamaid intressimäärasid kui varasemad laenuandjad, mis tähendab, et saad pikemas perspektiivis rohkem raha säästa.

 1. Refinantseerimislaen aitab sul kokku hoida raha.
 2. See aitab sul hallata oma laene lihtsamini.
 3. Refinantseerimislaenu intressimäärad võivad olla madalamad kui varasemate laenude puhul.

Kas refinantseerimislaen sobib sulle?

Refinantseerimislaen sobib sulle, kui sul on mitu erinevat laenu, mida sooviksid ühendada üheks suureks laenuks. See võimaldab sul lihtsustada oma finantskohustuste haldamist ning vähendada igakuiseid makseid. Lisaks võib refinantseerimislaen olla kasulik juhul, kui soovid säästa raha intressikulude arvelt. Enne refinantseerimislaenu võtmist tasub siiski hoolikalt tutvuda tingimustega ning hinnata oma võimekust uue laenu tagasimaksmisel.

Refinantseerimislaen Tavaline laen
Pole vaja maksta mitmele laenuandjale Tuleb maksta mitmele laenuandjale
Igakuine laenumakse võib olla madalam Igakuine laenumakse võib olla kõrgem
Intressimäär võib olla madalam Intressimäär võib olla kõrgem

Kuidas refinantseerimine toimib?

Refinantseerimine on protsess, mille abil saab klient oma praegused laenud ühendada üheks suureks laenuks. See aitab lihtsustada laenuhaldust ja vähendab igakuiseid laenumakseid. Refinantseerimisprotsess on järgmine:

 1. Esitage taotlus: Esitage taotlus refinantseerimislaenu saamiseks valitud laenuandjale. Selles taotluses peate esitama oma isikuandmed, kehtiva sissetuleku tõendamise ning teabe oma praeguste laenude kohta.
 2. Hinnake pakkumisi: Pärast taotluse esitamist hindab laenuandja teie finantsolukorda ja teeb refinantseerimise jaoks sobiva laenupakkumise. Saate võrrelda erinevaid pakkumisi ning valida endale sobivaima.
 3. Sõlmige uus leping: Kui olete valinud sobiva laenupakkumise, sõlmige uus leping refinantseerimislaenu saamiseks. Selles lepingus määratakse kindlaks uus laenusumma, intressimäär ja tagasimaksmise tingimused.
 4. Maksa ära praegused laenud: Pärast uue lepingu sõlmimist maksab laenuandja teie praegused laenud ära. Nüüd maksate edaspidi vaid ühte kuumakset uuele laenuandjale.

Refinantseerimine võib olla kasulik, kui soovite lihtsustada oma rahalisi kohustusi ja vähendada igakuiseid makseid. Enne refinantseerimislaenu võtmist on oluline uurida erinevaid laenuandjate pakkumisi ning hoolikalt analüüsida oma finantsolukorda, et veenduda, kas see on sobiv lahendus teie jaoks.

“Refinantseerimine võimaldab klientidel oma finantskohustusi lihtsustada ja säästa raha, kuid enne refinantseerimislaenu võtmist tuleb põhjalikult tutvuda tingimustega ning hinnata oma võimekust uue laenu tagasimaksmisel.”

Kellele sobib refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaen on suurepärane võimalus nendele inimestele, kes tunnevad end raskustes oma laenumaksetega või kellel on mitu erinevat laenu. Kui sul on igakuised makseraskused ja oled mures oma finantsolukorra pärast, võib refinantseerimislaen olla sulle sobiv lahendus.

Refinantseerimislaen aitab sul ühendada kõik oma erinevad laenud üheks suureks laenuks. See tähendab, et sul tuleb edaspidi maksta vaid üht kuumakset ühele laenuandjale, mitte mitut erinevat laenuandjat. Selline ühine laen aitab sul hoida oma rahandust paremini kontrolli all ja teeb laenu tagasimaksmise lihtsamaks.

Laenude refinantseerimine võimaldab sul vähendada oma igakuiseid laenumakseid ja säästa raha intresside pealt. Kui oled seni maksnud erinevatele laenuandjatele erinevaid intressimäärasid, võib refinantseerimislaen anda sulle võimaluse saada soodsama intressimääraga ühtne laen.

Kokkuvõte:

 • Refinantseerimislaen sobib neile, kellel on mitu erinevat laenu ja kes soovivad oma rahandust paremini korraldada.
 • Selline laen aitab vähendada makseraskusi ja säästa raha igakuiste laenumaksete ning intressikulude osas.
 • Kui sulle kuulub mitu laenu erinevatelt laenuandjatelt, võib refinantseerimislaen anda sulle võimaluse saada ühtne laen soodsama intressimääraga.

Hoolimata sellest, kas sul on makseraskused või soovid lihtsalt paremini korraldada oma laenude tagasimaksmist, tasub tutvuda refinantseerimislaenuga ja kaaluda selle sobivust sinu olukorrale. Enne otsuse tegemist oleks mõistlik konsulteerida ka laenunõustajaga, et saada täpsemat ja isikupärastatud nõu.

Refinantseerimislaenu tingimused

Refinantseerimislaenu võtmiseks tuleb täita teatud tingimused. Enne sobiva refinantseerimislaenu valimist on oluline arvestada erinevaid tegureid. Üks olulisemaid tingimusi on laenuandja poolt kehtestatud intressimäär. Intressimäär võib varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja kliendi krediidivõimekusest. Mida parem on kliendi krediidiskoor, seda soodsamad võivad olla intressimäärad. Seetõttu tasub hoolikalt uurida erinevaid pakkumisi ning võrrelda intressimäärasid, et leida parim võimalik lahendus.

Lisaks intressimäärale tuleb arvestada ka teisi lepingutingimusi, nagu lepingutasu ja laenuhaldustasu. Mõned laenuandjad võivad võtta lepingutasu refinantseerimislaenu väljastamise eest või lisatasu igakuise laenuhalduse eest. Need kulud võivad varieeruda erinevate laenuandjate lõikes, seega on oluline uurida, millised on konkreetse laenuandja tingimused.

Enne refinantseerimislaenu võtmist on soovitatav tutvuda ka laenuandja lepingueelse teabega, kus on välja toodud täpsemad tingimused, intressimäärad ja tagasimakse graafik. Lepingu eelne teave annab täpsema ülevaate refinantseerimislaenu tingimustest ning võimaldab hinnata, kas see vastab klientide spetsiifilistele vajadustele ja võimekusele.

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu Laenuhaldustasu
Laenufirma A alates 5,99% 50 eurot 10 eurot kuus
Laenufirma B alates 6,50% 75 eurot 15 eurot kuus
Laenufirma C alates 7,00% 100 eurot 20 eurot kuus

Ülaltoodud tabelis on näide erinevate laenuandjate refinantseerimislaenu tingimustest. See illustreerib, kuidas intressimäärad, lepingutasud ja laenuhaldustasud võivad varieeruda. Klientidel on oluline analüüsida tingimusi ja leida sobivaim pakkumine vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Eelnev uurimistöö aitab tagada, et refinantseerimislaen vastab ootustele ning pakub parimat võimalikku lahendust.

Kas refinantseerimislaenuga saab säästa raha?

Jah, refinantseerimislaenuga on võimalik säästa raha. Kuna refinantseerimine võimaldab kombineerida mitmeid laene üheks suureks laenuks, vähendatakse igakuiseid laenumakseid ning makstavaid intresse. See tähendab, et klient saab kokku hoida raha, mis muidu läheks erinevate laenuandjate ja kõrgete intressimäärade alla. Refinantseerimislaenu abil saab oma finantskohustusi paremini hallata ja säästa raha pikemas perspektiivis.

Refinantseerimislaenu eelis seisneb selles, et klient maksab edaspidi vaid üht kuumakset ühele laenuandjale, mis muudab laenu tagasimaksmise lihtsamaks ja kontrollitavamaks. Ühtlasi võimaldab refinantseerimislaen hoida rahaasjad korras ning vältida hilinenud makseid ja võimalikke trahve. See annab kliendile võimaluse säästa raha ja keskenduda ühele laenule, mille tingimused ja intressimäär on võimalikult soodsad.

“Refinantseerimislaeniga on võimalik vähendada makseraskusi ja luua parem rahaline stabiilsus. See võimaldab säästa raha intressikulude ja igakuiste laenumaksete osas, muutes rahaasjad lihtsamaks ja prognoositavamaks.”

Kuidas refinantseerimislaenuga raha säästa?

Refinantseerimislaenuga raha säästmine on võimalik mitmel moel. Esiteks, kui klientil on mitu laenu erinevatelt laenuandjatelt, võib refinantseerimine võimaldada ühendada need üheks laenuks, mille intressimäär on madalam. See aitab vähendada intressikulusid ning muudab laenu tagasimaksmise taskukohasemaks.

Teiseks, refinantseerimislaen võib pikendada laenu tagasimakse tähtaega, mis omakorda vähendab igakuiseid laenumakseid. See võimaldab kliendil paremini planeerida oma rahalisi ressursse ning seada säästmise eesmärke.

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu Laenuhaldustasu
A 5,99% 0€ 2,50€ kuus
B 7,50% 20€ 3€ kuus
C 6,75% 10€ 2€ kuus

Ülaltoodud näites saab klient refinantseerida kolm erinevat laenu üheks laenuks laenuandja A juures, kus intressimäär on madalam ning lepingutasu ja laenuhaldustasu on soodsamad. See võimaldab kokku hoida raha nii intressikulude kui ka erinevate teenustasude osas.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen ja tavaline laen erinevad oluliselt oma olemuse ja eesmärkide poolest. Refinantseerimislaen on teenus, mis võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks suureks laenuks, samas kui tavaline laen antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja seda tagastatakse kindla ajakava alusel.

Refinantseerimislaenu abil saab klient kombineerida mitu laenu üheks laenuks, vähendades seeläbi igakuiseid laenumakseid ja intressikulusid. See annab suurema paindlikkuse rahaasjade haldamisel ja võimaldab maksta vaid ühele laenuandjale.

Tavaline laen aga võimaldab klientidel saada rahasumma kindla otstarbega, olgu selleks siis kodu ostmine, auto soetamine või muu suurema kulutuse tegemine. Tavalise laenu tagastamine toimub konkreetse ajakava alusel ning sellel võib olla kindlaksmääratud intressimäär.

“Refinantseerimislaen ja tavaline laen erinevad oma eesmärgi ja tagasimaksmise viisi poolest.”

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Vaatame lähemalt mõnda peamist erinevust:

 • Refinantseerimislaen võimaldab klientidel ühendada erinevaid laene üheks laenuks, samas kui tavaline laen on suunatud konkreetsele otstarbele või kulutusele.
 • Refinantseerimislaenu saab kasutada olemasolevate laenude ühendamiseks ja intressikulude vähendamiseks, samas kui tavaline laen annab kliendile rahasumma kindla otstarbega.
 • Refinantseerimislaenu tagastamine toimub ühe suurema laenu kaudu, samas kui tavalise laenu tagastamine toimub kindla ajakava alusel.

Seega, refinantseerimislaen on kasulik valik klientidele, kellel on mitu laenu ja kes soovivad vähendada oma igakuiseid laenumakseid ning hoida oma rahaasjad korras. See võimaldab ühendada erinevad laenud üheks laenuks ning vähendada intressikulusid.

Refinantseerimislaen vs tavaline laen: võrdlus

Refinantseerimislaen Tavaline laen
Eesmärk Laenude ühendamine Konkreetne otstarve
Tagastamise viis Üks suurem laen Kindel ajakava
Intressikulud Vähendatud Kindlaksmääratud intressimäär

Üldiselt võib öelda, et refinantseerimislaen on kasulik klientidele, kes soovivad lihtsustada oma rahaasju, vähendada intressikulusid ja maksta vaid ühele laenuandjale, samas kui tavaline laen on suunatud konkreetsetele kulutustele ja tagastatakse kindla ajakava alusel.

Kuidas valida sobiv refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaenu valimine võib olla oluline samm, et hoida oma finantskohustused korras ja säästa raha. Siin on mõned aspektid, mida tasub kaaluda, kui otsite sobivat refinantseerimislaenu.

1. Uurige erinevate laenuandjate pakkumisi

Enne refinantseerimislaenu võtmist on oluline uurida erinevate laenuandjate pakkumisi. Võrrelge hoolikalt intressimäärasid, laenu tingimusi ja kulusid. Olge tähelepanelik ka lepingutasude ja laenuhaldustasude suuruse suhtes, sest need võivad erineda erinevate laenuandjate vahel.

2. Hinnake intressimäärasid

Intressimäär on oluline tegur refinantseerimislaenu valikul. Vaadake, kas soovite fikseeritud intressimäära, mis jääb samaks kogu laenuperioodi vältel, või muutuvat intressimäära, mis võib kõikuda vastavalt turutingimustele. Mõelge, kuidas erinevad intressimäärad mõjutavad teie igakuiseid laenumakseid ja kogukulusid.

3. Hindage laenuandja mainet ja klienditeeninduse kvaliteeti

Tähtis on valida refinantseerimislaenu pakkuv laenuandja, kellel on hea maine ja usaldusväärsus. Uurige, millist tagasisidet ja kommentaare on teistel klientidel selle laenuandja kohta. Samuti on oluline hinnata laenuandja klienditeeninduse kvaliteeti, kuna te võite vajada nende tuge ja abi kogu laenuperioodi vältel.

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu Laenuhaldustasu Maine Klienditeenindus
Laenuandja A 5,99% 50€ 5€ kuus Hea Hea
Laenuandja B 6,25% 0€ 7€ kuus Keskmine Hea
Laenuandja C 5,75% 100€ 3€ kuus Hea Keskmine

Muutke oma finantskohustuste haldamine lihtsamaks ja säästke raha, valides sobiv refinantseerimislaen, mis vastab teie vajadustele ja võimekusele.

Refinantseerimislaen: Säästa raha ja lihtsusta oma laenude haldamist

Refinantseerimislaen on suurepärane viis vähendada igakuiseid laenumakseid ja säästa raha. See teenus võimaldab teil ühendada oma erinevad laenud üheks suureks laenuks, hoides seeläbi oma finantskohustused korras. Refinantseerimislaenu eelised on mitmekülgsed ning selles lõigus vaatleme põhjalikumalt, kuidas see võimaldab teil saavutada säästlikkust ja lihtsustada oma laenude haldamist.

1. Vähendatud igakuised laenumaksed: Refinantseerimislaenu abil saate kombineerida oma erinevad laenud üheks laenuks, mis tähendab, et te maksate edaspidi ainult üht kuumakset. See võimaldab teil vähendada oma igakuiseid laenumakseid ning teha suuremaid sääste. Kui olete ülekoormatud erinevate laenumaksetega, võib refinantseerimislaen olla ideaalne võimalus oma rahalise koormuse vähendamiseks.

2. Säästmine intressikuludelt: Kui teil on mitmeid laene erinevatelt laenuandjatelt, siis on tõenäoline, et nende laenude intressimäärad erinevad. Refinantseerimislaen võimaldab teil konsolideerida need erinevad intressimäärad üheks fikseeritud või muutuva intressimääraga laenuks. See võib tähendada madalamat intressimäära ja seega säästu intressikuludelt kogu laenuperioodi jooksul.

3. Lihtsam laenude haldamine: Kui omate mitmeid laene erinevatelt laenuandjatelt, võib nende haldamine olla keeruline ja aeganõudev. Refinantseerimislaen võimaldab teil konsolideerida need erinevad laenud ühe laenuandja juurde, muutes laenude haldamise lihtsamaks ja mugavamaks. Teil on vaja vaid ühe kuumakse jälgimist ning ühe laenuandjaga suhtlemist.

Refinantseerimislaen pakub mitmeid eeliseid

Refinantseerimislaen on suurepärane võimalus säästa raha ja hoida oma finantskohustused korras. Selle teenuse abil saavad kliendid ühendada oma erinevad laenud üheks suureks laenuks, vähendades maksekoormust ja intressikulusid. Refinantseerimislaenu tingimused ja intressimäärad võivad erineda, seega on oluline hoolikalt uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida sobivaim lahendus vastavalt oma vajadustele ja võimekusele.

Refinantseerimislaen on suurepärane võimalus säästa raha ja hoida oma finantskohustused korras. Selle teenuse abil saavad kliendid ühendada oma erinevad laenud üheks suureks laenuks, vähendades maksekoormust ja intressikulusid.

Refinantseerimislaenu tingimused ja intressimäärad võivad erineda, seega on oluline hoolikalt uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida sobivaim lahendus vastavalt oma vajadustele ja võimekusele.

Enne refinantseerimislaenu võtmist tasub põhjalikult tutvuda tingimustega ning hinnata, kas see on sobiv lahendus. Refinantseerimine võib aidata säästa raha, lihtsustada laenude haldamist ning vähendada makseraskusi. Seega, kui teil on mitmeid laene ja soovite oma rahaasju paremini korraldada, võib refinantseerimislaen olla teie jaoks õige valik.

KKK

Mis on refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaen on teenus, mis võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks suureks laenuks, vähendades igakuiseid laenumakseid ja intressikulusid.

Kuidas refinantseerimine toimib?

Refinantseerimine toimib nii, et klient esitab taotluse laenuandjale, kes hindab tema praeguseid laenusid ja teeb uue laenupakkumise. Kui klient nõustub pakkumisega, sõlmitakse uus laenu leping ja tema praegused laenud makstakse ära. Edaspidi maksab klient vaid ühte kuumakset uuele laenuandjale.

Kellele sobib refinantseerimislaen?

Refinantseerimislaen sobib klientidele, kellel on mitmeid erinevaid laene ja kes soovivad oma rahaasju lihtsustada ning maksta vaid ühele laenule. See võib olla kasulik ka juhul, kui igakuised laenumaksed on muutunud koormavaks või kui erinevate laenude intressimäärad on muutunud ülemäära suureks.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen erineb tavapärasest laenust selle poolest, et see võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks laenuks. Tavaline laen aga antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja selle tagasimaksmiseks kehtestatakse kindel ajakava.

Kuidas valida sobiv refinantseerimislaen?

Sobiva refinantseerimislaenu valimiseks tuleks uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning võrrelda intressimäärasid ja tingimusi. Tasub kaaluda, kas soovitakse fikseeritud intressimäära või muutuvat intressimäära. Oluline on ka lepingutasu ja laenuhaldustasu suurus ning laenuandja maine ja klienditeeninduse kvaliteet.

Kas refinantseerimislaenuga saab säästa raha?

Jah, refinantseerimislaenuga on võimalik säästa raha. Kuna refinantseerimine võimaldab kombineerida mitmeid laene üheks suureks laenuks, vähendatakse igakuiseid laenumakseid ning makstavaid intresse. See tähendab, et klient saab kokku hoida raha, mis muidu läheks erinevate laenuandjate ja kõrgete intressimäärade alla.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen erineb tavapärasest laenust selle poolest, et see võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks laenuks. Tavaline laen aga antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja selle tagasimaksmiseks kehtestatakse kindel ajakava.

Kuidas valida sobiv refinantseerimislaen?

Sobiva refinantseerimislaenu valimiseks tuleks uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning võrrelda intressimäärasid ja tingimusi. Tasub kaaluda, kas soovitakse fikseeritud intressimäära või muutuvat intressimäära. Oluline on ka lepingutasu ja laenuhaldustasu suurus ning laenuandja maine ja klienditeeninduse kvaliteet.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen erineb tavapärasest laenust selle poolest, et see võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks laenuks. Tavaline laen aga antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja selle tagasimaksmiseks kehtestatakse kindel ajakava.

Kuidas valida sobiv refinantseerimislaen?

Sobiva refinantseerimislaenu valimiseks tuleks uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning võrrelda intressimäärasid ja tingimusi. Tasub kaaluda, kas soovitakse fikseeritud intressimäära või muutuvat intressimäära. Oluline on ka lepingutasu ja laenuhaldustasu suurus ning laenuandja maine ja klienditeeninduse kvaliteet.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen erineb tavapärasest laenust selle poolest, et see võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks laenuks. Tavaline laen aga antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja selle tagasimaksmiseks kehtestatakse kindel ajakava.

Mis vahe on refinantseerimislaenul ja tavalisel laenul?

Refinantseerimislaen erineb tavapärasest laenust selle poolest, et see võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks laenuks. Tavaline laen aga antakse välja konkreetseks otstarbeks või summa ja selle tagasimaksmiseks kehtestatakse kindel ajakava.

Refinantseerimislaen on teenus, mis võimaldab klientidel ühendada oma erinevaid laene üheks suureks laenuks. See aitab säästa raha, vähendades igakuiseid laenumakseid ja intressikulusid. Refinantseerimine on mugav viis hoida oma laenud organiseeritumana ning maksta vaid ühele laenuandjale ühe kuumakse. Seda teenust pakuvad mitmed Eesti laenufirmad, kuid enne refinantseerimislaenu võtmist tuleb tutvuda tingimustega ja hinnata, kas see on…