Autolaen ilma tagatiseta – Kuidas leida sobiv autolaen ilma tagatiseta?

autolaenud

Sobiva autolaenu leidmine ilma tagatiseta võib olla keeruline ülesanne. Kuid on olemas mitmeid võimalusi, kuidas seda saavutada. Kreditum võimaldab võrrelda erinevaid autolaene ning valida parima laenusumma ja perioodi. Kreditumi lehelt saab täita taotluse ja saata selle krediidiandjale. Lisaks saab autolaenu taotleda ka teistelt laenuandjatelt nagu IPF Digital Estonia OÜ, AB Kreditex AS ja Monefit Estonia OÜ. Tagatiseta autolaen võimaldab teil saada autosõiduki oma unistuste teoks ilma kaskokindlustuse lepingut sõlmimata.

Tutvudes erinevate võimalustega sõiduki soetamiseks, ei saa mööda vaadata ka autoliisingust, mis on alternatiiviks autolaenule. Erinevalt tagatiseta autolaenust nõuab liising enamasti esmast sissemakset ja sõiduk jääb liisinguperioodi vältel liisingufirma omandiks. Siiski pakub see paindlikku võimalust sõidukit kasutada, kuni maksete lõppedes muutub see laenuvõtja omandiks. Autoliising võib olla sobiv valik inimestele, kes eelistavad väiksemaid igakuiseid makseid ja soovivad lõpuks sõiduki välja osta. Lisaks on liisingul lisaväärtusena kaasas sageli ka erinevad kindlustus- ja hoolduspaketid, mis teevad sellest murevaba lahenduse sõiduki kasutamiseks. Tutvu lähemalt autoliisingu võimalustega ja kaalu, kas see võiks olla sinu vajadustele vastav valik.

Võtmesõnumid:

 • Autolaenu võrdlemine ja valimine ilma tagatiseta on võimalik Kreditumi abil.
 • Autolaenu taotlemiseks täitke taotlus ja saatke see krediidiandjale.
 • Teised laenuandjad nagu IPF Digital Estonia OÜ, AB Kreditex AS ja Monefit Estonia OÜ pakuvad samuti tagatiseta autolaenude võimalusi.
 • Tagatiseta autolaen võimaldab teil autosõiduki soetada ilma kaskokindlustuse lepinguta.
 • Enne laenulepingu sõlmimist tutvuge alati tingimustega ning veenduge, et vastate laenuandja nõuetele.

Autolaen ilma tagatiseta – autolaenu võtmine kreditumiga

Autolaenu võtmine ilma tagatiseta on hea võimalus, kui soovid osta sõidukit ja sul pole soovi või võimalust tagatist anda. Kreditum on usaldusväärne laenuvahendaja, mis pakub mitmeid võimalusi autolaenude võrdlemiseks ja valimiseks.

Kreditumi kaudu on võimalik võtta autolaenu ilma tagatiseta summas kuni 25 000 eurot. Laenu taotlemine on kiire ja lihtne – täida üks tasuta taotlusvorm ning saad võrrelda erinevaid laenupakkumisi. Kreditumi lehel on ka mugav kalkulaator, mis aitab arvutada laenukulusid ja kuumaksete suurusi.

Autolaenu võtmine Kreditumiga on lihtne:

 • Täida taotlusvorm
 • Võrdle erinevaid laenupakkumisi
 • Vali sobivaim laenusumma ja periood
 • Saada taotlus krediidiandjale

Kreditumi kaudu saab võtta autolaenu ka teistelt laenuandjatelt, nagu IPF Digital Estonia OÜ, AB Kreditex AS ja Monefit Estonia OÜ. Seega on sul võimalik võrrelda erinevaid laenupakkumisi ühes kohas ja leida parim variant. Autolaenu saamine ilma tagatiseta on lihtne, kiire ja mugav.

Tabel: Autolaenu võtmine Kreditumiga

Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intressimäär
Kreditum Kuni 25 000 eurot Kuni 5 aastat Alates 7%
IPF Digital Estonia OÜ Kuni 20 000 eurot Kuni 4 aastat Alates 8%
AB Kreditex AS Kuni 15 000 eurot Kuni 3 aastat Alates 9%
Monefit Estonia OÜ Kuni 10 000 eurot Kuni 2 aastat Alates 10%

Autolaen ilma tagatiseta võimaldab sul täita oma unistus sõiduki soetamisest ilma kaskokindlustuse lepingut sõlmimata. Kredimumi abiga saad võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja valida parima lahenduse endale. Autolaenu võtmine Kreditumiga on mugav, kiire ja turvaline.

Autolaen ilma tagatiseta – Autolaenude valimine ja võrdlemine

Autolaenude valimine ilma tagatiseta võib olla keeruline ülesanne. On oluline võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning leida parim lahendus endale. Siin on mõned olulised tegurid, mida tasub kaaluda, kui otsustate võtta autolaenu ilma tagatiseta.

Kasutage autolaenude võrdlusvahendit

Üks parimaid viise tagatiseta autolaenu leidmiseks on kasutada spetsiaalset autolaenude võrdlusvahendit, nagu Kreditum. Sellised vahendid võimaldavad teil võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning leida parimad intressimäärad ja tingimused. Võrdlusvahendid aitavad teil säästa aega ja vaeva, tehes teie jaoks rasket tööd.

Kasutage autolaenude võrdlusvahendit, sisestades oma soovitud laenusumma ja perioodi ning saate kohe mitmeid pakkumisi erinevatelt laenuandjatelt. See annab teile hea ülevaate olemasolevatest võimalustest ning aitab teil teha informeeritud otsuse.

Tutvuge laenutingimustega

Enne autolaenu võtmist on oluline tutvuda laenuandja poolt kehtestatud tingimustega. See hõlmab intressimäärasid, laenuperioodi, tagasimaksete suurust ja muid olulisi aspekte. Veenduge, et saate aru kõigist tingimustest ja olete valmis vastama laenuandja nõuetele.

Hoolikalt läbi lugemine ja rahaliste kohustuste mõistmine on oluline samm tagatiseta autolaenu võtmisel. See aitab teil vältida ebameeldivaid üllatusi ja tagab, et saate valida endale sobiva ja usaldusväärse laenupakkumise.

Tehke hinnang oma finantsolukorrale

Enne autolaenu võtmist ilma tagatiseta on oluline hinnata oma finantsolukorda ja veenduda, et suudate laenu tagasi maksta. Kaaluge oma sissetulekuid, väljaminekuid ja muid rahalisi kohustusi ning veenduge, et teil on piisavalt vahendeid, et teha laenumakseid õigeaegselt ja ilma suuremate raskusteta.

Mõistke, et tagatiseta autolaen võib kaasneda kõrgema intressimäära ja lühema laenuperioodiga võrreldes tagatisega autolaenuga. Olge realistlik oma võimaluste suhtes ja valige laen, mis sobib kõige paremini teie eelarvele.

Autolaenude valimine ilma tagatiseta võib olla keeruline ülesanne, kuid õige lähenemisviisi, võrdlusvahendite kasutamise ja hoolika hindamisega saate leida sobiva lahenduse endale. Tutvuge laenutingimustega, analüüsige oma finantsolukorda ning tehke informeeritud otsus tagatiseta autolaenu võtmiseks.

Autolaenu võtmine ilma tagatiseta – Eesti autolaenude pakkujad 2023

Autolaenu võtmine ilma tagatiseta on Eestis üha populaarsem valik, võimaldades inimestel soetada oma unistuste sõiduki ilma täiendavate kohustusteta. Siin on mõned peamised autolaenude pakkujad Eestis aastaks 2023:

Pangad Laenusumma Intressimäär Laenuperiood
LHV pank 500 – 50 000 eurot alates 3,9% kuni 7 aastat
Inbank 500 – 15 000 eurot alates 8% kuni 7 aastat
Swedbank 500 – 35 000 eurot alates 6% kuni 6 aastat
Bigbank 500 – 15 000 eurot alates 8% kuni 6 aastat

Need on vaid mõned näited autolaenude pakkujatest Eestis, kuid turg on mitmekesine ning pakub erinevaid võimalusi vastavalt inimeste vajadustele ja eelistustele. Oluline on tutvuda kõigi tingimustega ning valida endale sobivaim laenupakkuja.

Autolaenu võtmine ilma tagatiseta on suurepärane võimalus neile, kes soovivad soetada sõiduki kiiresti ja lihtsalt ning ilma täiendavate tagatisteta. Eesti autolaenude pakkujad pakuvad mitmeid valikuid erinevate laenusummade, intressimäärade ja laenuperioodidega. Oluline on läbi mõelda oma rahaline olukord ning veenduda, et suudate laenumakseid vastavalt tingimustele õigeaegselt tasuda.

Tagatiseta autolaen – Eelised ja miinused

Tagatiseta autolaenul on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle atraktiivseks valikuks laenuvõtjatele. Üks peamisi eeliseid on võimalus osta soovitud sõiduk ilma tagatiseta ning ilma kaskokindlustuse lepingut sõlmimata. See tähendab, et saate oma unistuste auto või sõiduki omale ilma täiendavate kohustusteta. Lisaks sellele võimaldab tagatiseta autolaenul olla paindlik laenusumma ja laenuperioodi osas, mis võimaldab kohandada laenu vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Teine eelis on võimalus võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida parima intressimäära ja tingimustega laen. Kreditumi lehel saate täita ühe tasuta taotluse ning saate võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi kuni 25 000 eurot. See annab teile võimaluse teha teadlikke otsuseid ja leida endale sobivaim autolaen. Lisaks sellele võimaldab Kreditumi kalkulaator arvutada laenukulusid ja kuumaksete suurusi, et saaksite täpselt välja arvutada oma laenumakseid.

Tagatiseta autolaenul on ka mõningaid miinuseid, mida tasub meeles pidada. Kõigepealt võib tagatiseta autolaenu intressimäär olla kõrgem võrreldes tagatisega autolaenuga. See tähendab, et laenu kogukulu võib olla suurem. Lisaks sellele on tagatiseta autolaenu laenuperiood sageli lühem võrreldes tagatisega autolaenuga, mis võib tähendada suuremaid kuumakseid. Seega on oluline hoolikalt läbi mõelda oma finantsolukord ja veenduda, et suudate laenumakseid õigeaegselt tasuda.

Tagatiseta autolaen sobib neile, kes soovivad saada laenu kiiresti ja lihtsalt ning ei soovi seotud olla täiendavate tagatisfondide või käendajatega. Samuti sobib see neile, kes soovivad võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida endale sobivaim intressimäär ja tingimused. Oluline on aga veenduda, et suudate laenumakseid õigeaegselt tasuda ning vastate laenuandja nõuetele ja tingimustele.

Tagatiseta autolaenu eelised Tagatiseta autolaenu miinused
• Võimalus osta sõiduk ilma tagatiseta • Kõrgem intressimäär
• Paindlikud laenusummad ja laenuperioodid • Lühem laenuperiood
• Võimalus võrrelda erinevaid laenupakkumisi

Tagatiseta autolaen – Tingimused ja nõuded

Tagatiseta autolaenu taotlemisel kehtivad teatud tingimused ja nõuded. Laenuandjad seavad need tingimused, et tagada laenu tagasimaksmine ning vähendada riski laenuvõtjate suhtes. Järgnevalt on toodud mõned peamised tingimused ja nõuded, mida tuleb täita tagatiseta autolaenu taotlemisel:

1. Regulaarne sissetulek

Laenuandjad eeldavad, et laenuvõtjal on regulaarne sissetulek, mis võimaldab tal laenumakseid õigeaegselt tasuda. See võib olla palgatöölt, ettevõtlusest või muudest allikatest saadav sissetulek. Laenu taotlemisel peate tõendama oma sissetulekut ja tagama, et see vastab laenuandja poolt kehtestatud nõuetele.

2. Vanusepiirang

Enamik laenuandjaid kehtestab vanusepiirangu, et tagada, et laenuvõtja on piisavalt küps ja vastutustundlik. Tavaliselt peate olema vähemalt 18-aastane, et saada tagatiseta autolaenu. Mõnel juhul võib olla kehtestatud kõrgem vanusepiirang.

3. Eesti kodakondsus või elamisloa olemasolu

Enamik laenuandjaid annab tagatiseta autolaenu ainult Eesti kodanikele või neile, kellel on seaduslik alaline elamisluba Eestis. Te peate tõendama oma kodakondsust või elamisloa olemasolu, et kvalifitseeruda autolaenu saamiseks.

4. Maksehäirete puudumine

Laenuandjad vaatavad tagatiseta autolaenu taotlemisel teie krediidiajalugu läbi. Kui teil on varasemaid maksehäireid või võlgnevusi, võib see mõjutada teie laenutaotluse heakskiitmist. Enamik laenuandjaid nõuab, et teil ei oleks olulisi maksehäireid viimase 12 kuu jooksul.

Tingimus Nõue
Regulaarne sissetulek Tõendatav stabiilne sissetulek
Vanusepiirang Vähemalt 18-aastane
Eesti kodakondsus või elamisloa olemasolu Eesti kodanik või seaduslik alaline elamisluba Eestis
Maksehäirete puudumine Puuduvad olulised maksehäired viimase 12 kuu jooksul

Need on vaid mõned peamised tingimused ja nõuded, mis on seotud tagatiseta autolaenu taotlemisega. Iga laenuandja võib kehtestada täiendavaid tingimusi, seega on oluline tutvuda konkreetse laenuandja tingimustega enne laenutaotluse esitamist.

Tagatiseta autolaen – plussid ja miinused

Tagatiseta autolaenul on mitmeid eeliseid ja miinuseid, mida tasub arvestada enne otsustamist. Allpool on toodud põhjalik ülevaade tagatiseta autolaenu plussidest ja miinustest:

Plussid:

 • Autolaenu saab võtta ilma tagatiseta, mis tähendab, et te ei pea müüma ega pantima oma vara selle saamiseks.
 • Laenuvõtuprotsess on kiire ja lihtne, võimaldades teil saada vajaliku rahasumma kiiresti.
 • Tagatiseta autolaenul on paindlikud laenusummad ja laenuperioodid, võimaldades teil kohandada laenu vastavalt oma vajadustele.
 • Laenu võtmisel võite võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida parima intressimäära ja tingimustega laenu.

Miinused:

 • Tagatiseta autolaenu intressimäär võib olla kõrgem võrreldes tagatisega autolaenu intressimääraga.
 • Laenuperiood on tavaliselt lühem võrreldes tagatisega autolaenuga, mis tähendab, et laenu tagasimaksmiseks on vähem aega.
 • Laenuvõtjad peavad täitma teatud tingimused, näiteks piisav sissetulek ja maksehäirete puudumine.
 • Tagatiseta autolaen võib nõuda suuremaid igakuiseid laenumakseid, mis võivad mõjutada teie igapäevast eelarvet.

Kokkuvõttes tasub kaaluda tagatiseta autolaenu eeliseid ja miinuseid ning veenduda, et vastate laenuandja nõuetele ja suudate laenumakseid õigeaegselt tasuda. See võimaldab teil osta soovitud sõiduki ilma liigsete kohustusteta ning täita oma unistused.

Eelised Miinused
Laen ilma tagatiseta Kõrgem intressimäär
Kiire ja lihtne laenuvõtuprotsess Lühem laenuperiood
Paindlikud laenusummad ja -perioodid Vajalikud tingimused
Võimalus võrrelda erinevaid laenupakkumisi Suuremad igakuised laenumaksed

Tagatiseta autolaen – Kellele see sobib?

Tagatiseta autolaen on suurepärane võimalus neile, kes soovivad osta auto ilma tagatiseta ning hankida laenu kiiresti ja lihtsalt. See paindlik laenutüüp sobib erinevatele inimestele erinevatel põhjustel.

1. Esimene sihtrühm: tagatisega seotud kohustuste vältijad

Tagatiseta autolaen on ideaalne valik neile, kes ei soovi seotud olla kaskokindlustuse lepinguga ega vajada täiendavat tagatist. Autolaen ilma tagatiseta võimaldab teil osta soovitud sõiduki lihtsalt ja hõlpsalt, ilma lisakohustusteta.

2. Teine sihtrühm: kiire laenuvajadus

Kui teil on ootamatult tekkinud vajadus uue auto järele ning vajate kiiret laenuotsust, on tagatiseta autolaen suurepärane valik. See võimaldab teil laenu saada kiiresti ja ilma pikaajalise menetluseta, aidates teil sõiduki ostmiseks vajalikud vahendid kiiresti kätte saada.

3. Kolmas sihtrühm: võrdlemise ja valiku eelistajad

Tagatiseta autolaen võimaldab teil võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida parima intressimäära ja tingimustega laen. Kui soovite leida sobivaima võimaluse oma finantsolukorrale, võimaldab tagatiseta autolaen teha teadlikke valikuid erinevate laenupakkujate vahel.

Tagatiseta autolaen on suurepärane lahendus neile, kes soovivad hankida auto ilma tagatiseta ning kiiresti ja hõlpsalt laenu saada. See pakub võimalust vältida tagatisega seotud kohustusi, rahuldada kiireid laenuvajadusi ja teha informeeritud valikuid erinevate laenupakkujate vahel.

Tagatiseta autolaenu võtmine võib olla hea valik neile, kes soovivad osta sõidukit ilma tagatiseta ning kiiresti ja lihtsalt laenu saada. Kredimum pakub võimalust võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning leida parim laenupakkumine endale. Samuti on oluline tutvuda tingimustega ja veenduda, et vastate laenuandja nõuetele ja tingimustele. Tagatiseta autolaen võimaldab teil täita oma unistused ja osta soovitud sõiduk ilma liigsete kohustusteta.

KKK

Kuidas leida sobiv autolaen ilma tagatiseta?

Sobiva autolaenu leidmine ilma tagatiseta võib olla keeruline ülesanne. Kuid on olemas mitmeid võimalusi, kuidas seda saavutada. Üks võimalus on kasutada Kreditumi laenuvahendajat, mis võimaldab võrrelda erinevaid autolaene ning valida parima laenusumma ja perioodi. Lisaks saab autolaenu taotleda ka teistelt laenuandjatelt nagu IPF Digital Estonia OÜ, AB Kreditex AS ja Monefit Estonia OÜ.

Kuidas võtta autolaenu Kreditumiga?

Autolaenu võtmiseks Kreditumiga tuleb täita üks taotlus, mis on tasuta, ning saata see krediidiandjale. Kreditumi lehel on ka kalkulaator, mis aitab arvutada laenukulusid ja kuumaksete suurusi. Autolaenu saab võtta Kreditumiga ilma tagatiseta kuni 25 000 eurot.

Kuidas valida ja võrrelda autolaene?

Autolaenude võrdlemine ja valimine võib olla keeruline ülesanne. Kreditum pakub võimalust võrrelda erinevaid laenupakkumisi ühes kohas. Laenu taotlemiseks tuleb täita üks vorm ning saad võrrelda erinevaid laenupakkumisi kuni 25 000 eurot. Kreditumi lehe kalkulaator aitab arvutada laenukulusid ja kuumaksete suurusi.

Millised on Eesti autolaenude pakkujad 2023?

Eestis on mitmeid autolaenu pakkujaid, näiteks LHV pank, Swedbank, Inbank, Bigbank, COOP Pank ja paljud teised. Kõik need pankade laenuandjad pakuvad autolaenu ilma tagatiseta ning konkureerivad Eesti autolaenude turul.

Millised on tagatiseta autolaenu eelised ja miinused?

Tagatiseta autolaenul on mitmeid eeliseid, nagu võimalus osta soovitud sõiduk ilma tagatiseta ning ilma kaskokindlustuse lepingut sõlmimata. Samas võib tagatiseta autolaenul olla kõrgem intressimäär ning lühem laenuperiood võrreldes tagatisega autolaenuga.

Millised on tagatiseta autolaenu tingimused ja nõuded?

Tagatiseta autolaenu taotlemisel kehtivad teatud tingimused ja nõuded. Näiteks peab autolaenu taotlejal olema regulaarne sissetulek, vanus vähemalt 18 eluaastat, Eesti kodakondsus või elamisloa olemasolu ning maksehäirete puudumine. Lisaks kehtib ka igakuise laenumakse suhe netosissetulekuga, mis ei tohiks ületada 1/3 palgast.

Kellele sobib tagatiseta autolaen?

Tagatiseta autolaen sobib kõigile, kes soovivad osta sõidukit ilma tagatiseta ning ei soovi seotud olla kaskokindlustuse lepinguga. Samuti sobib see neile, kes soovivad kiiresti laenu saada ja võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning vastavad laenuandja nõuetele ja tingimustele.

Millised on tagatiseta autolaenu plussid ja miinused?

Tagatiseta autolaenul on mitmeid plussid ja miinused. Autolaenu võtmine ilma tagatiseta võimaldab laenu saada kiiremini ja lihtsamalt, ilma täiendavate tagatisfondide või käendajateta. Samas võib tagatiseta autolaenul olla kõrgem intressimäär ning lühem laenuperiood võrreldes tagatisega autolaenuga.

Sobiva autolaenu leidmine ilma tagatiseta võib olla keeruline ülesanne. Kuid on olemas mitmeid võimalusi, kuidas seda saavutada. Kreditum võimaldab võrrelda erinevaid autolaene ning valida parima laenusumma ja perioodi. Kreditumi lehelt saab täita taotluse ja saata selle krediidiandjale. Lisaks saab autolaenu taotleda ka teistelt laenuandjatelt nagu IPF Digital Estonia OÜ, AB Kreditex AS ja Monefit Estonia…