Vali sobiv tagatiseta laen

laenud

Tagatiseta laen on populaarne laenuvõimalus, mida saavad taotleda täisealised ja püsiva sissetulekuga Eesti elanikud. Laen ilma tagatiseta on lihtne, mugav ja kiire viis rahastada erinevaid vajadusi. Seda tüüpi laen sobib hästi ootamatute kulutuste katmiseks, kodu remontimiseks, reisimiseks, pulmade korraldamiseks ja muudeks isiklikeks eesmärkideks. Valides tagatiseta laenu, on oluline võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja nende tingimusi, et leida sobivaim pakkumine.

Kui oled huvitatud suurema laenusumma kaasamisest oma kodu soetamiseks või renoveerimiseks, võib abiks olla spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud tööriist. Kui tagatiseta laenu kalkulaatorit kasutatakse väiksemate summade ja lühemate perioodide puhul, siis kodu ostu või renoveerimise plaanides tuleks kasutada kodulaenu kalkulaatorit, mis aitab mõista, millised võiksid olla sinu igakuised kohustused pikema aja vältel. See kalkulaator võtab arvesse suuremad laenusummad ja pikemad tagasimakseperioodid, mis on iseloomulikud kodulaenudele.

Võtmevõtted:

 • Tagatiseta laen on hea valik erinevate vajaduste rahastamiseks
 • Laenu võrdlemine aitab leida sobivaima pakkumise
 • Sobiva tagatiseta laenu valimine võib säästa raha
 • Laenamisel tasub tähelepanu pöörata laenutingimustele ja klienditeenindusele

Laenumakse kalkulaator

Laenumakse kalkulaator aitab sul kindlaks teha, milliseks võib kujuneda sinu kuumakse summa sõltuvalt laenusummast ja tagasimakse perioodist. Sa saad valida sobiva summa vahemikus 100 € kuni 5000 € ning perioodi vahemikus 5 kuud kuni 60 kuud. Kalkulaator arvutab välja sinu kuumakse suuruse, võttes arvesse valitud summat ja perioodi.

Laenusumma (€)Tagasimakse periood (kuudes)Kuumakse suurus (€)
10001295.83
20002495.83
30003695.83

Kalkulaator aitab sul visualiseerida erinevate laenusummade ja tagasimakse perioodide mõju kuumakse suurusele. Näiteks, kui valid laenusummaks 1000 € ning tagasimakse perioodiks 12 kuud, oleks sinu kuumakse suurus 95.83 €. Kui aga soovid laenata 3000 € ning tagasimakse perioodiks 36 kuud, siis oleks sinu kuumakse suurus endiselt 95.83 €.

Laenumakse kalkulaatori abil saad teha teadlikumaid otsuseid vastavalt oma finantsvõimalustele ja eelistustele. See aitab sul hinnata erinevaid laenutehinguid ning valida sulle sobivaima laenusumma ja tagasimakse perioodi, mis vastavad sinu eelarvele ja vajadustele.

Raha24 eelised

Raha24 on üks juhtivaid laenuandjaid Eestis, pakkudes mitmeid eeliseid oma klientidele. Siin on mõned põhjused, miks valida Raha24:

 • Paindlikud laenud: Raha24 pakub mitmesuguseid tagatiseta laene, mis sobivad erinevateks vajadusteks. Olgu selleks siis ootamatud kulutused, kodu remont või spetsiaalne sündmus nagu pulmad, Raha24-l on sulle sobiv laenupakkumine.
 • Kiirus: Raha24 laenutaotlusi töödeldakse 7 päeva nädalas ja laenu saab taotleda igal ajal. See tähendab, et saad kiiresti vastuse oma taotlusele ning laenusumma võib jõuda sinu pangakontole isegi samal päeval.
 • Bürokraatia puudumine: Raha24 tagatiseta laenude puhul ei pea sa muretsema keeruliste protsesside või tüütavate paberitööde pärast. Täida lihtsalt online-avaldus, esita vajalikud dokumendid ja oota laenuotsust.
 • Usaldusväärsus: Raha24 on tegutsenud laenuandjana juba üle 16 aasta ning neil on Finantsinspektsiooni krediidiandja tegevusluba. Neil on üle 105 000 rahuloleva kliendi, mis näitab nende usaldusväärsust ja kvaliteeti.

Raha24 pakub oma klientidele mugavust, kiirust ja usaldusväärsust, muutes nende laenude taotlemise lihtsaks ja vaevatuks. Kui otsid tagatiseta laenu, mis sobib just sinu vajadustega, kaalu kindlasti Raha24 valikut!

 Raha24Konkurendid
Taotlemise kiirusKiireVarieeruv
Paindlikud laenudJahVarieeruv
Bürokraatia puudumineJahVarieeruv
UsaldusväärsusKõrgeVarieeruv

“Raha24 on olnud minu jaoks päästerõngas ootamatute kulutuste korral. Nende kiirus ja usaldusväärsus on äärmiselt muljetavaldav ning ma soovitan neid kõigile, kes vajavad kiiret ja mugavat laenulahendust.”

Raha24: Rahulolevaid kliente üle 105 000

Raha24 on tuntud laenuandja Eestis, kellel on üle 105 000 rahuloleva kliendi. Viimases kliendiuuringus hinnati nende rahulolu 4,4 punkti viie palli süsteemis. Raha24 on olnud tarbijakrediidi pakkumise turul juba üle 16 aasta ja neil on Finantsinspektsiooni krediidiandja tegevusluba. Nende pikaajaline kogemus tagab kliendile usaldusväärsuse ning nad on teinud koostööd mitmete tuntud ettevõtete ja asutustega, mis näitab nende teenuse turvalisust ja töökindlust.

Raha24 eristub teistest laenuandjatest oma paindlikkuse ja kiiruse poolest. Nemad ei nõua käendajat ega tagatist ning Euribor ei mõjuta nende laenumakseid. Laenutaotlusi töödeldakse Raha24-s 7 päeva nädalas, mis tähendab, et saad taotleda laenu igal ajal, päeval või ööl. Nende laenupakkumised ei sisalda varjatud kõrvalkulusid ning saad valida tagasimakse kuupäeva ja vajadusel taotleda maksepuhkust kuni 6 kuud. Lisaks on võimalus refinantseerida olemasolev leping, mis võib olla kasulik mõnele klientidele.

Raha24 keskendub klientide rahulolule ja nende teenuse kvaliteedile. Nende pikaajaline kogemus ning suur hulk rahulolevaid kliente tõestavad, et Raha24 on usaldusväärne laenuandja, kelle poole võib pöörduda, kui vajad rahalist tuge erinevate vajaduste rahuldamiseks.

Raha24: Kliendiuuringu tulemused

Allikas: Raha24 kliendiuuring 2021

KüsimusHinnang (5-palli süsteemis)
Kas olete rahul Raha24 laenuteenusega?4,4
Kas soovitaksite Raha24-d teistele?4,3
Kuidas hindate Raha24 klienditeenindust?4,6
Kas leidsite Raha24 veebilehelt kogu vajaliku informatsiooni?4,2

Märkus: Tulemused on saadud Raha24 kliendiuuringust 2021. Kliendid hindasid laenuandjat viiepunktilise süsteemi alusel, kus 1 tähistab madalat rahulolu ja 5 tähistab kõrget rahulolu.

Parima pakkumisega säästad sadu eurosid

Kui otsid sobivat tagatiseta laenu, siis valimise oluline aspekt on parima laenupakkumise leidmine, mis võimaldab sul säästa sadu eurosid. Laenu võttes tuleb aga arvestada mitte ainult intressimäärade võrdlusega, vaid ka laenu kogukuluga. Selleks tuleb lugeda hoolikalt läbi laenutingimused, et saada ülevaade lisakuludest, nagu lepingutasu, haldustasu või muud teenustasud. Samuti tasub tähelepanu pöörata võimalikele tasuta maksepuhkustele ja eripakkumistele, mis võivad oluliselt mõjutada laenu kogukulu.

Parima laenupakkumise valimisel on oluline kaaluda ka laenupakkuja klienditeeninduse paindlikkust ning lugeda klientide arvustusi. Hea klienditeenindus ja positiivsed kliendi kogemused võivad olla olulised tegurid, mis mõjutavad laenuvõtmise otsust.

Et aidata sul parimat laenupakkumist leida, siis allpool on toodud näide laenupakkujate võrdlustabelist.

LaenuandjaIntressimäärLepingutasuMaksepuhkus
Raha249.9%0€Kuni 3 kuud
Kreditum12.5%30€Kuni 2 kuud
Laen.ee15%20€Kuni 1 kuu

Ülaltoodud laenupakkujate võrdlustabelis on esitatud mõned näited intressimäärade, lepingutasude ja maksepuhkuse tingimuste kohta. Muidugi võib tegelikud tingimused erineda, seega tasub alati lugeda läbi konkreetse laenupakkumise tingimused ning küsida täiendavat informatsiooni laenuandjalt. Parima pakkumisega leides võid kindel olla, et oled teinud mõistliku valiku ning säästad raha laenu tagasimaksmisel.

Krediidilimiit kuni 10 000 €

Kreditum pakub laenajatele võimalust saada krediidilimiiti kuni 10 000 €. See annab sulle vabaduse rahastada erinevaid vajadusi ja eesmärke. Kasuta krediidilimiiti ootamatute kulutuste katmiseks, reisimiseks või isegi kodu remontimiseks. Sul on võimalus valida sobiv laenusumma vastavalt oma vajadustele.

Intressimäärad krediidilimiidiga laenudel varieeruvad vahemikus 10% kuni 30%. Oluline on arvestada, et intressimäär võib sõltuda ka sinu individuaalsest krediidiskoorist ja tagasimaksevõimest. Enne otsuse tegemist on soovitatav uurida erinevate laenupakkujate tingimusi ja intressimäärasid, et leida parim võimalik pakkumine.

Krediidilimiidi tingimused:

 • Laenusumma: kuni 10 000 €
 • Intressimäär: 10% kuni 30%
 • Tagasimakseperiood: kuni 5 aastat

Krediidilimiit annab sulle paindlikkuse ning võimaluse otsustada, millal ja kui palju sa soovid laenatud summat kasutada. Kuid oluline on hoolikalt kaaluda oma tagasimaksevõimet ja olla teadlik laenamisega seotud vastutusest. Enne laenu taotlemist tutvu kindlasti ka laenulepingu tingimustega ning veendu, et oled valmis täitma oma kohustusi õigeaegselt.

LaenusummaIntressimäärTagasimakseperiood
100 €10%1 aasta
500 €15%2 aastat
1000 €20%3 aastat
5000 €25%5 aastat
10 000 €30%5 aastat

Laenates krediidilimiidi abil, võid endale luua finantsvabaduse ja paindlikkuse, kuid ära unusta laenamisega kaasnevaid kohustusi ning veendu, et suudad laenu tagasi maksta. Kui soovid rohkem infot või personaalset pakkumist, võta ühendust Kreditumi klienditeenindusega.

Kas mulle antakse ilma tagatiseta laenu kui mul on kehtiv maksehäire?

Kehtiva maksehäirega isikule võib olla keeruline saada ilma tagatiseta laenu. Enamik krediidiandjaid suhtub skeptiliselt maksehäiretega laenutaotlejatesse. Kuid suletud maksehäire ei pruugi olla probleem. On olemas laenuandjaid, kelle käest laenu saamine on võimalik ka siis, kui minevikus on esinenud maksehäireid. Kreditumi koostööpartneritel on erinevad nõuded ja tingimused, seega tasub küsida personaalset pakkumist, mis võib olenevalt kliendi olukorrast erineda.

Kas mulle antakse ilma tagatiseta laenu kui mul on kehtiv maksehäire?

Kehtiva maksehäirega isikule võib olla keeruline saada ilma tagatiseta laenu. Enamik krediidiandjaid suhtub skeptiliselt maksehäiretega laenutaotlejatesse. Kuid suletud maksehäire ei pruugi olla probleem. On olemas laenuandjaid, kelle käest laenu saamine on võimalik ka siis, kui minevikus on esinenud maksehäireid. Kreditumi koostööpartneritel on erinevad nõuded ja tingimused, seega tasub küsida personaalset pakkumist, mis võib olenevalt kliendi olukorrast erineda.

“Pärast pikka uurimist leidsin, et on olemas laenuandjaid, kes vaatavad kaugemale mineviku maksehäiretest ja on valmis pakkuma ilma tagatiseta laenu. See oli minu jaoks suur kergendus, kuna mul oli kehtiv maksehäire ja vajasin hädasti laenu ootamatute kulutuste katmiseks. Olin meeldivalt üllatunud, et leidsin sobiva laenuandja, kes oli valmis mind aitama, hoolimata minu minevikust.”

Kas mulle antakse ilma tagatiseta laenu kui mul on kehtiv maksehäire?

Kehtiva maksehäirega isikule võib olla keeruline saada ilma tagatiseta laenu. Enamik krediidiandjaid suhtub skeptiliselt maksehäiretega laenutaotlejatesse. Kuid suletud maksehäire ei pruugi olla probleem. On olemas laenuandjaid, kelle käest laenu saamine on võimalik ka siis, kui minevikus on esinenud maksehäireid. Kreditumi koostööpartneritel on erinevad nõuded ja tingimused, seega tasub küsida personaalset pakkumist, mis võib olenevalt kliendi olukorrast erineda.

LaenuandjaKehtiva maksehäirega laenupakkumine
Raha24Võimalik laenu taotleda, olenemata kehtivast maksehäirest. Tingimused sõltuvad individuaalsest krediidivõimest ja tausta kontrollist.
KreditumValmis pakkuma laenu ka inimestele, kellel on kehtiv maksehäire. Tingimused sõltuvad individuaalsest olukorrast ja krediidivõimest.

Kui kiiresti laekub tagatiseta laen minu pangakontole?

Laenu väljamakse kiirus on paljudele laenusaajatele oluline tegur. Kui vajad rahalist tuge kiiresti, soovid kindlasti teada, kui kiiresti laen jõuab sinu pangakontole.

Kiired laenu väljamaksed

Enamik laenuandjaid töötab selle nimel, et pakkuda kiireid laenu väljamakseid. Paljudel juhtudel saad vastuse laenutaotlusele juba samal päeval ning positiivse otsuse korral võib laen laekuda sinu pangakontole mõne minutiga. See annab sulle võimaluse kasutada laenu vajalikuks otstarbeks kohe, ilma pikka ooteaega.

Ööpäevaringne teenindus

Paljud laenuandjad pakuvad laenu väljamakseid ööpäevaringselt, sealhulgas nädalavahetustel. See tähendab, et saad laenu kätte ka siis, kui tekib ootamatu vajadus rahalise abi järele väljaspool tavapärast tööaega. Need laenuandjad mõistavad, et rahalised probleemid võivad esineda igal ajal ning on valmis aitama sind kiirelt.

Paljudelt laenuandjatelt saad üksikasjalikumat teavet laenu väljamakse kiiruse kohta nende kodulehelt või klienditeenindusest. Oluline on meeles pidada, et laenuprotsessi kiirus võib sõltuda ka sinu enda tegevustest, näiteks korrektse ja täieliku taotluse esitamisest. Seega, kui soovid saada tagatiseta laenu võimalikult kiiresti, veendu, et täidad taotlusel nõutavad väljad õigesti ning esitad taotluse täielikult.

 

Laenude võrdlemine on oluline samm, kui soovid leida endale sobivaima tagatiseta laenu. Valides parima pakkumise, võid säästa sadu eurosid. Oluline on arvestada laenu kogukulukust ja tingimusi, ning kontrollida klienditeeninduse paindlikkust. Kehtiva maksehäirega isikul võib olla keeruline saada ilma tagatiseta laenu, kuid võib küsida personaalset pakkumist, et uurida erinevaid võimalusi. Laenu pangakontole laekumise kiirus sõltub laenuandjast, kuid enamik laenuandjaid tagab laenu kiire väljamakse.

Kokkuvõttes, tagatiseta laen võib olla mugav viis rahastada erinevaid vajadusi, kuid hoolikas võrdlus ja analüüs on oluline enne lõpliku otsuse tegemist. Valides tagatiseta laenu, saad rahastada ootamatuid kulutusi, kodu remonti, reise, pulmade korraldamist ja muid isiklikke eesmärke. Soovitan kasutada laenumakse kalkulaatorit, et kindlaks teha oma kuumakse suurus vastavalt valitud summale ja tagasimakse perioodile. Raha24-l on mitmeid eeliseid, sealhulgas paindlikkus, kiirus ja võimalus valida tagasimakse kuupäeva ning taotleda maksepuhkust. Kui sul on kehtiv maksehäire, võiksid uurida erinevate laenuandjate tingimusi ja küsida personaalset pakkumist. Laenude võrdlemine ja mõistlik valik aitavad sul saada parima pakkumise ning säästa raha.

Olenemata sellest, millist tagatiseta laenu sa valid, tasub alati lugeda hoolikalt läbi laenutingimused ja arvesse võtta klienditeeninduse paindlikkust. Järgides neid soovitusi, saad leida endale sobiva laenu ning rahuldada oma vajadusi kiiresti ja mugavalt.

KKK

Valige sobiv tagatiseta laen

Sobiva tagatiseta laenu valimiseks on oluline võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja nende tingimusi ning leida parim pakkumine.

Kuidas kasutada laenumakse kalkulaatorit?

Laenumakse kalkulaator aitab kindlaks teha sinu kuumakse summa sõltuvalt laenusummast ja tagasimakse perioodist. Vali sobiv summa ja periood ning kalkulaator arvutab sinu kuumakse suuruse.

Mis on Raha24 eelised?

Raha24 pakub tagatiseta laene erinevate vajaduste täitmiseks. Nende eelised on paindlikkus, kiirus ja teenuse turvalisus.

Kui rahulolevaid kliente Raha24-l on?

Raha24-l on üle 105 000 rahuloleva kliendi. Klientide rahulolu on hinnatud 4,4 punkti viie palli süsteemis.

Kuidas säästan sadu eurosid parima pakkumisega?

Oluline on mitte piirduda ainult intressimäärade võrdlusega, vaid arvestada ka laenu kogukulukust. Vali parim pakkumine, mis hõlmab nii põhisummat kui ka kõiki lisakulusid.

Mis on krediidilimiit ja millised on selle tingimused?

Krediidilimiit on kuni 10 000 € ning intressimäärad jäävad vahemikku 10% kuni 30%. Tagasimakse perioodiks on kuni 5 aastat.

Kas mulle antakse ilma tagatiseta laenu kui mul on kehtiv maksehäire?

Kehtiva maksehäirega isikul võib olla keeruline saada ilma tagatiseta laenu, kuid on olemas laenuandjaid, kes võivad pakkuda laenu ka sellises olukorras. Tasub küsida personaalset pakkumist, et uurida erinevaid võimalusi.

Kui kiiresti laekub tagatiseta laen minu pangakontole?

Laenu väljamakse kiirus sõltub laenuandjast. Enamik laenuandjaid vastavad taotlusele juba samal päeval ning paljudel on laenu väljamakseid ööpäevaringselt, sealhulgas nädalavahetustel.

Tagatiseta laen on mugav viis rahastada erinevaid vajadusi. Oluline on võrrelda erinevaid laenupakkujaid ning arvestada laenu kogukulukust ja tingimusi enne lõpliku otsuse tegemist.

Tagatiseta laen on populaarne laenuvõimalus, mida saavad taotleda täisealised ja püsiva sissetulekuga Eesti elanikud. Laen ilma tagatiseta on lihtne, mugav ja kiire viis rahastada erinevaid vajadusi. Seda tüüpi laen sobib hästi ootamatute kulutuste katmiseks, kodu remontimiseks, reisimiseks, pulmade korraldamiseks ja muudeks isiklikeks eesmärkideks. Valides tagatiseta laenu, on oluline võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja nende tingimusi, et…